МІШКИ З ЛОГОТИПОМ, КЛІШЕ, ЛОГОТИП НА БІГ-БЕГАХ...

Спосіб нанесення
Зображення на мішки поліпропіленові методом відтиску може наноситись на двох стадіях: нанесення на рукав поліпропіленовий до того, як рукав розрізається на заготовки для формування мішків, та нанесення на готові мішки окремим відтиском на кожен мішок.Тираж... Мінімальна кількість мішків, що замовляється до нанесення зображення визначається індивідуально на розсуд виконавця робіт. Оптимальною мінімальною кількістю для нанесення зображення на готові мішки є 8 000 - 10 000 шт. За такого тиражу переведення обладнання для нового зображення буде раціональним. Зменшення кількості тиражу не гарантує дотримання цих норм.Витратні матеріали... Якість та склад фарб мають відповідати нормам, що дозволяють використовувати їх для нанесення на упаковку харчових продуктів. Для загальних тиражів використовуються базові кольори. Замовлення зображення визначеного відтінку кольору потребує додаткових погоджень та витрат. Розчинник для фарб (якщо фарби мають спиртову основу) має відповідати нормам, що дозволяють використовувати його для нанесення на упаковку харчових продуктів. Може бути присутнім відповідний "спиртовий" запах. Використання токсичних розчинників забороняється.
Положення зображення на поверхні
Метод нанесення зображення на готові окремі поліпропіленові мішки не гарантує (але й не виключає) чіткого дотримання певного положення відповідно до краю поверхні мішків. Відхилення від заданої осі на 5-7% довжини сторони мішка, на який нанесено зображення є прийнятним (але не обов’язковим). Виступи зображення за межі поверхні мішків – не допускаються. Відхилення відтисків різних кольорів відносно один одного мають не перевищувати 1% довжини сторони мішка, на який нанесено зображення. Використання мішків щільністю менше за 53 гр/м.кв. для нанесення зображення ускладнює дотримання умов положення зображення на поверхні та потребує додаткових погоджень. Утримання фарби на поверхні... Нанесення зображення на окремі готові поліпропіленові мішки фарбами на основі спиртових розчинників без процедури попередньої «електро-коронації» поверхні не дає повної адгезії. Помірне стирання фарби з поверхні поліпропіленового мішку є нормою. Тертя мішків, заповненних продукцією під час транспортування та перевалки, прискорює стирання фарби. Повне стирання фарби - не допускається. Можливі незначні відбитки на зворотній стороні наступного мішку за умови прискоренного пропуску через профарбовані кліше. Переривання під час проходження окремих мішків під профарбованими кліше допускає незначні коливання відтінку в межах одного кольору.
Кількість та пакування
Для нанесення зображення на окремі мішки використовують тюки стандартної кількості (500 шт./тюк). Процес нанесення зображення допускає зменшення через відбракування не більше 1% мішків на кожен окремий тюк. Пакування здійснюється затяжкою поліпропіленовою стрічкою: мінімум по три затяжки (1 вздовж та 2 поперек) на мішки шириною від 500 мм., та дві затяжки на мішки шириною менше за 500 мм. Можливість додаткового пакування розглядається до початку виконання нанесення зображення на мішки.
Вище наведені рекомендації не є технічними нормами загального використання. Метою такої інформації є ознайомлення з особливостями нанесення зображення на окремі готові мішки.
Зроби дзвінок
замов мішок!
(067) 503-09-54
(073) 503-09-54
(050) 443-75-12
(067) 443-75-12
(044) 242-38-51
(044) 241-12-47
03151, м.Київ, вул. Ушинського,19
+ м. Васильків