МІШКОЗАШИВНІ МАШИНКИ, НИТКИ, РЕМОНТ, КОМПЛЕКТУЮЧІ...

машинка для запайки пакетів На відміну від поліпропіленових мішків, кульки (поліетиленові пакети) не зашивають. Для запаювання пакетів з поліетилену використовують спеціальні машинки. Це недорогий та простий у використанні механізм. До комплекту входять додаткові нагрівальні елементи. Працює від звичайних побутових розеток 220 вольт.
нитки та мішкозашивні машинки різних моделей Ручна мішкозашивка - це простий механізм, який працює за принципом звичних машинок для шиття. Мішкозашивні машинки відрізняються моделями, продуктивністю, наявністю додаткових пристроїв, кількості швів, кількості мішкозашивних ниток на шов і т.д. Найпопулярніші моделі машинок для зашивання мішків:
машинква для мішків GK9-2 Мішкозашивка GK9 (GK9-2) - самий простий тип. Не дивлячись на рекомендовану роботу в 100! мішків за зміну (8 годин), на практиці ця машинка переробляє більше тисячі. Для того, щоб Ваша мішкозашивна машинка працювала у такому темпі за нею треба слідкувати, не забруднювати, не тягнути по мішку "зціпивши зуби" намагаючись прискорити хід прошиву. Не лінуйтеся частіше змащувати механізм. Чим частіше це робити, тим довше вона працюватиме.
машинка для мішків GK9-2 оранжева GK9 (оранж) - це теж мішкозашивочна машина GK9-2, але трохи дорожча за стандартну "дев`ятку" та значно міцніше. Використовуються деталі з якісних матеріалів. Також потребує догляду та обслуговування. Всі мішкозашивні машинки легко регулються та налаштовуються.
мішкозашивна машина GK9-12 Мішкозашивна машина GK9-12 - зручний та надійний механізм для швидкого зашивання поліпропіленових мішків. Для всих ручних мішкозашивок підходять нитки в катушках по 200 гр. Легка в користуванні та зрозуміла для налаштування. Всі машинки обов`язково потрібно чистити та змащувати, інакше працювати довго ручні мішкозашивні машинки не будуть.
машинка для мішків GK26-1А GK26-1А - продуктивність зашивання мішків вища, процес змащування машинки майже автоматизовано, простий механізм обрізу нитки після прошиву. Недоліком цієї мішкозашивної машинки є вага, яка на 2 кг. важча за GK9 (GK9-2 важить 4,2 кг.)
Машинка для мішків GK26-2 - використовує дві катушки ниток, що дає щільніший прошив (європейський). Зверніть увагу на те, що мова не йде про два окремих шва. Для того, щоб тягнути два шва - треба використовувати відповідні типы мішкозашивних машинок.
машинка для мішків Keestar KP-2700 Keestar KP-2700 – якщо Вам не потрібні мішкозашивочні машинки моделей GK, якщо треба нове та недорого, зверніть увагу на Keestar: машинка легша, тримати зручніше, обрізка нитки автоматична, мотор з обдувом. Пластикова ручка мішкозашивної машинки легко тримається в руках.
машинка для мішків Keestar KP-3000 Ручна машинка для зашивання мішків КР-3000 – це більш потужна версія моделі КР2700. Трохи більша, та все ж легша та зручніша за машинку GK-9, шиє тихо та рівно. Запросто обробляє 700 мішков за зміну. всі мішкозашивні машинки працюють від звичайної розетки на 220 В. Зашивати мішки такою машинкою швидко та зручно.

Вкажіть Ваш телефон:

КАЛЬКУЛЯТОР КІЛЬКОСТІ НИТОК

Для визначення кількості катушок ниток, які потрібні Вам для зашивання певної кількості мішків заданого розміру, скористуйтеся нашим калькулятором . Вкажіть ширину мішків (56см, 55см, 50см, 40см…) та кількість, яку потрібно зашити.
Вкажіть ширину мішка (см)
Вкажіть кількість мішків(шт)Вам потрібно 0.2кг катушок:
або 1.0кг катушок
або 2.0кг катушок

Результат враховує середню витрату нитки щільністю 200 текс на один мішок певного розміру. Точні витрати залежать від оператора мішкозашивної машинки.
катушки ниток для зашивання мішків Мішкозашивна нитка (катушка 0,2 кг) – такі маленькі катушки мішкозашивної нитки по 200 гр. треба використовувати для роботи з усіма ручними машинками. Нитки кручені 10/3 та 12/4 підходять для зашивання поліпропіленових мішків. Намотки по 900-1000 м. Плотність нитки близько 200 текс. Зашивати мішки швидко та зручно.
великі катушки ниток для зашивання мішків Нитки мешкозашивні в катушках по 2 кг. - зручно використовувати для роботи на стаціонарних мішкозашивних машинах. В таких намотках має бути 10 000 метрів нитки щільністю 200 текс (можливі невеликі відхилення в показниках). Не плутайте з великими катушками мультифіламентної нитки.
ремонт мішкозашивних машинок РЕМОНТ, РЕГУЛЮВАННЯ, ЗАПЧАСТИНИ. Будь-яка мішкозашивна машинка (навіть дуже дорога) потребує гарного ставлення та точного дотримання правил використання. Наш спеціаліст допоможе виправити поломки та збої, що виникли в результаті неправильної работи з мішкозашивною машиною. Є запчастини та витратні матеріали для основних моделей.
голки для мішкозашивних машинок Голки для мішкозашивної машинки. Голка в мішкозашивній машинці може зламатися через погані налаштування або некоректну роботу з мішкозашивною машинкою. Також голка може "затупитися" коли робота ведеться з матеріалами високої щільності. Заміна голки - нормальна та необхідна практика. Як правило, в комплекті до нової машинки для зашивання мішків є набір запасних голок. Не загубіть упаковку від голок, це допоможе підбирати їх в подальшій експлуатації.
на 09.07.2020 "промокод" 1234
Зроби дзвінок
замов мішок!
(067) 503-09-54
(073) 503-09-54
(050) 443-75-12
(067) 443-75-12
(044) 242-38-51
(044) 241-12-47
03151,  м. Київ,  вул. Ушинського,  19
+ м.  Васильків