БІГ-БЕГИ, ТЕНТИ, ЛАЙНЕР-БЕГИ...

біг бег навантаження перевезення Якщо Ваше виробництво виросло з мішків та потребує чогось більшого, облік вже ведеться в тонах а не в кілограмах, Ваші клієнти вимагають великих одиниць виміру товарів – Вам потрібен БІГ-БЕГ (або «великий мішок», «кубовий контейнер», «мішок на тону»…).
Замовити біг-беги можете у нас >>>
біг бег 4 стропи верхній фартух Зручна тара для роботи з великими об’ємами продукції, але вимагає наявності великовантажної механізації. Біг-беги бувають різних розмірів, форми, щільності тканини, з додатковими елементами. Стропи можуть бути підсиленими, верхня частина може закриватися, знизу може бути висипна горловина. Ламінована тканина, нанесення логотипу, поліетиленова вставка… все можливо.
біг бег схематичне зображення Біг-беги виготовляються різних типів та розмірів. Більш детально про типи біг-бегів, які ми виробляємо читайте в разділі "БІГБЕГИ".

Перейти до розділу "ТИПИ БІГ-БЕГІВ" >>>
Ємності для речей різного розміру Переносні контейнери для переїзду. Виготовлення ємностей з поліпропіленової тканини високої щільності. Дуже зручно пакувати речі для переїзду. Прискорює завантаження та вивантаження. Раціонально займають місця у кузові (багажнику). Кольорові написи та логотипи. Задавайте питання: +38 (067) 443-75-12
біг бег нестандартна стропа Додаткові елементи на бігбег. Кожен біг-бег можливо доповнити клапаном або фартухом для завантаження, клапаном або фартухом для вивантаження, карманом для документів, додатковими петлями, стропами, боковими клапанами і т.д.
лайнер-бег для вставки в контейнер Лайнер-беги на контейнер 40-фт. та 20-фт. Окремої уваги заслуговують дуже великі вироби з поліпропіленової тканини: «лайнер-беги». Цей бег виготовляється з розрахунку до розмірів контейнеру (навіть 40 футовий), або вагону. Якщо треба – зшиємо і під розмір фури. У транспортному положенні (складений тюк з 20-25 бігбегів) не займає багато місця, його легко можна помістити до легкового авто.
тент поліпропіленовий 3Х5 упаковка Тенти для накриття. Тенти з поліпропіленової тканини прямокутної форми. Розміри тентів від 2х3 до 16х20 м. (Можливе виготовлення "під замовлення"). Краї тентів підвернуті та підсилені мотузком, що вшитий за периметром. Для кріплення є металеві люверси.
Поліпропіленові контейнери різної форми. Виготовлення за замовленням..
Відро для сухих насипних продуктів (залишки тканини, зменшує кількість відходів).
М`яке відро з поліпропіленової тканини - легка, компактна альтернатива звичайному відру з пластику чи металу. Таке відро дешевше, не займає багато місця (якщо скласти, то влізе до кишені), є захват для перевороту.
Вдома, у садку, на будівництві, у фасовці, транспорті, продажу...
Зроби дзвінок
замов мішок!
(067) 503-09-54
(073) 503-09-54
(050) 443-75-12
(067) 443-75-12
(044) 242-38-51
(044) 241-12-47
03151, м.Київ, вул. Ушинського,19
+ м. Васильків