БІГ-БЕГИ (БІГ БЕГ) ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД...

біг бег 2 петлі Двопетлеві біг-беги. Самою простою для виготовлення біг-бегів є конструкція з двома петлями. Це недорогий та зручний варіант. Відкрита верхня частина та глухе дно без вивантаження робить такий біг бег функціонально обмеженим, але низька вартість це компенсує. Можемо зробити біг-бег з одним"вухом" (зручно для захвату гаком).
Задавайте питання: (067) 443-75-12
біг бег 4  стропи Чотири-стропний біг-бег. Такий тип біг бегів є оптимальним для работи та недорогим у виробництві. Витримує більше навантаження ніж бігбег на дві петлі (якщо він правильно пошитий). Верхня часттна не закрита. Дно без клапану. Можем пришити ще дві петлі знизу, такий біг бег легко вивантажити перевернувши його.
Замовити біг-беги: (050) 443-75-12
біг бег 2 петлі з нижнім клапаном Двопетльовий біг-бег з нижнім клапаном для вивантаження. Ускладнюємо конструкцію біг-бегів. Нижній клапан дає можливість вивантажити біг бег не перевертаючи. Зручна та проста "зав`язка" для закриття клапану допомагає дозувати продукцію. Такий додадковий елемент можна зробити по-центру, збоку, зверху...
біг бег 4 стропи нижній клапан Чотири-стропний біг-бег з нижнім клапаном для розвантаження. Дуже часто для вивантаження біг-бегів їх піднімають та просто прорізають дно або вставляють спеціальні металеві конуси. Після такої "вигрузки" бігбег викидають. Для багаторазового використання краще замовити біг бег з нижнім клапаном для розвантаження. Це дещо дорожче за біг-бег з глухим дном, але подальша експлуатація дуже швидко окупиться.
Уточніть готовність: (067) 503-09-54
біг бег 4 стропи верхній клапан Чотири-стропний біг бег з верхнім клапаном для завантаження. Рідше за нижній клапан, але так само зручно використовується верхній клапан для завантаження бігбегів. За умови вірного вибору розмірів клапану, Ви зможете запобігти зайвому розсипанню продукції та зменьшити "пилення". Такий клапан придатний для пломбування.
біг бег 4 стропи верхній+нижній клапан Чотири-стропний біг-бег з верхнім клапаном для завантаження та нижнім клапаном для вивантаження. У роботі з пошиву біг-бегів така довга назва скорочується до простого: "біг бег клапан-клапан". Це вже більш дорогий тип контейнеру з широкими функціональними характеристиками. Зручне завантаження, зручне розвантаження, можливість пломбування, захист від зовнішнього впливу і т.д.
Отримати рахунок на оплату біг-бегів: (073) 503-09-54
біг-бег 4 стропи фартух Чотири-стропний біг-бег з верхнім захисним фартухом. Якщо Ваша продукція має бути захищена з усих сторін, якщо треба ставити один біг-бег на інший, то обов`язково замовляйте верхній захисний фартух. На відміну від клапану, фартух відкривається повністю на всю ширину верхньої частини біг-бегу. У закритому варіанті зручно зав`язується. Вартість такого додаткового елементу не висока.
біг-бег 2 петлі нижній фартух Двопетльовий біг бег з нижнім фартухом для вивантаження. Чемпіон за швидкістю розвантаження. Дуже швидко і легко чіпляється, піднімається, фартух розв`язується та все висипається. Головне не забувати закривати дно перед завантаженням.
Є номери різних операторів: (050/067) 443-75-12, (067/073) 503-09-54
біг бег 4 стропи нижній фартух Чотири-стропний біг бег з нижнім фартухом для вивантаження. Міцний, надійний та практичний поліпропіленовий біг-бег. Такий контейнер швидко завантажується та швидко розвантажується. У варіанті з нижнім фартухом дозувати вивантаження складно, така конструкція біг-бегів більше підходить для швидкого повного розвантаження.
4-стропи фартух-клапан Чотири-стропні біг-беги з верхнім фартухом та нижнім клапаном. Частіше за все використовується комбінована конструкція біг-бегів з закритим верхом та контрольованим вивантаженням. Окрім різних варіантів положення елементів завантаження-вивантаження (на малюнках все видно) можемо запропонувати кишені для документів, поліетиленові вставки, додаткові петлі, стропи, можемо виготовити Q-бег (біг-бег з внутрішніми "ребрами"), лайнер-бег (великий біг-бег на цілий контейнер), слінг-бег (біг-бег з відкидними бічними гранями)...
Нанесення логотипів на біг-бег. Як будь-яка упаковка, бігбег являє собою "рекламну площину, яку слід використовувати. Інформація про виробника, логотип виробника, контактна інформація, номер партії та дата завантаження - все це вказується на поверхні поліпропіленового контейнера. Нанести зображення можна на всих типах біг-бегів.
Щось вигадаємо для Вас: (067) 443-75-12
Зроби дзвінок
замов мішок!
(067) 503-09-54
(073) 503-09-54
(050) 443-75-12
(067) 443-75-12
(044) 242-38-51
(044) 241-12-47
03151, м. Київ, вул. Ушинського, 19
+ м. Васильків